Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Koho budete volit v předčasných volbách do PS v říjnu tohoto roku? - Anketa 7527

- Pardubice nikdy viiiiiice
- Politika je mi u PRDELE
- Dal jsem výmaz, ale ne kvůli tomu, že je to anketa o politice, ale kvůli chybějící možnosti jinou stranu.
- nakolko nezijem v cesku tak nepojdem volit :D
- a co takhle jiná strana?
- TOP09!!! a jiný strany, špatná anketa, hochu zlatej
- To už pochopím že pravičáci volí ODS, ok je to silná strana, nejsou až tak hrozní sem tam xP .. až na tupce jako Zahradil nebo ten Vlček nebo jak se jmenuje .. ale volit Top09 - už jen z té protekce je vidět jak moc se chtějí zviditelnit a dostat se ke korytu a ty jejich pitome hlasky ze oni jsou ti kteri maji co lidem říct .. bože .. představte si jak nás někde v Evropě vedle Barrosa, Sarkozyho a spol. reprezentuje kníže šišla .. bleju..
- Naopak Schwarzenbergta povazuju za jednoho z nejduveryhodnejsich ceskych politiku. ten si nic nakrast nemusi. Ma rozhled, autoritu ve svete - to, ze hur artikuluju, je nepodstatne. ja se zas hrozim toho, ze by nas zastupoval paroubek? ten by se jako schazel s kym? s hamasem al-kaidou? jako prvni by navstivil rusko a nasledovala by cina s kldr? ... bleju...
- už je celkem trapné narážet na to že čssd zkouší koalici s ksčm .. taky jim to není nijak příjemné ale je to rozhodně rozumnější než s někým jiným i přes všechno co se stalo, přiznávám že dnešní ksčm je taky na zblití .. btw. zajímavý je že se do sněmovny podle nasich vysledku dostane strana Toto není dobrá anketa .. ne vazne, je debilni delat takovou moznost..
- jinak v televizi mi schwarzenberg taky prijde jako duveryhodny politik, možná proto že mu rozumím každé páté slovo, ale co si čtu jeho hlody v novinách tak na něho taky měním názor ..
- nepujdu<

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale