Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12299 anket
Vytrženo z diskuze: V jakém rodě obvykle mluvíte o vašem autě / autě vašich rodičů / partnera? - Anketa 7734

- Typ auta (ta Fabie, ta Octavie apod.) berte, prosím, jako podkategorii značky, zapomněla jsem to tam připsat. U nás je jedno auto ten Drak a druhé ta Toyota ;-)
- no, zrovna tahle možnost mi tam chybí :D podle modelu auta nebo přezdívky - stařešina, střep, ďábel, poloauto, pašík, Herka To Posraná (HTP), apod. :D
- u auta našich jako To auto, ale u bráchovejch aut třeba Ten Fiat
- prostě auto ... když řeším jakým, tak buď hyundai nebo favorit
- Das Auto.
- Fáčko:D
- 2. (Stndaa): to, co píšeš (střep, herka apod.) beru jako přezdívky, ale je fakt, že tam mohla být kategorie "neadresná přezdívka, přezdívka, co se mění podle situace". Kategorie "podle typu auta (Fabie atd.)" mě napadla přesně v okamžiku, kdy jsem anketu odeslala :-/ Tomu se říká "schodišťový efekt". 6. (33041992): Fáčko je něco mezi přezdívkou a typem auta, možná mohla být kategorie "přezdívka vycházející ze značky nebo typu auta" (ale co by pak byla třeba Škodovka?). Každopádně uznávám, že tahle anketa mohla být DALEKO lepší, bohužel moje fantazie je v tomto směru nejspíš dost omezená. Ale třeba sem časem hodím (nebo někdo jiný) vylepšenou verzi.
- Na svou omluvu můžu dodat jedině to, že mi nešlo ani tak o různé varianty označení auta, jako spíš o existenci či neexistenci "osobního" přístupu - kdo říká jednoduše "to auto", bere auto jednoduše jako stroj, který má sloužit, zatímco má-li auto přezdívku, lze očekávat, že je pro majitele (nebo rodinu) něčím víc.
- no my vlastně říkáme autu šnek =D
- Ještě to upřesním: ptala jsem se, "v jakém rodě", ne "jak" svému autu říkáte. Ale tak jako tak jse

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale