Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké počasí si spíš představíte, když se řekne podzim? - Anketa 7894

- moc pekna anketa.podzim miluju
- já taky, ale vybaví se mi spíš ta superjasná obloha a vítr než ty plískanice, i když ty k němu taky patřej
- jj to mne taky :) ale mam rada obe moznosti
- hmm nevím, asi spíš suchý počasí, ale musela jsem dát jinak, protože jsem nevěděla, jestli dát, že ho mám enbo nemám ráda
- Podzim zbožňuji
- moje nejoblíbenější období, ráno mlha pěkně, pak krásnej sluněj den plnej barev, večer příjemnej deštík na usínání, paráda-idylka . . .
- podzim mám rád asi nejmíň ze všech ročních období, sice není ani extrémní zima nebo vedro, ale typicky je hnusnej studenej vítr a sychravo ...
- nemam rada podzim
- Jako saw
- Dobrá anketa! Jsem zvědavá na výsledky, jak představa ovlivňuje libost. Já mám podzim velmi ráda, ale vybavují se mi obě tyto jeho tváře tak nějak současně nebo ve stejné míře. A obě mám také ráda. 1. je ideální na výlety a druhá zase prohlubuje pocit útulnosti domova. Vybavuje se mi teplo kamen nebo hořící svíčka, dobrá knížka, vůně lahodného čaje, dobré popovídání s blízkou osobou... nebo poslech skvělé hudby, do toho třeba vůně promoklého lesa... a to všechno tato podzimní nálada jakoby umocňuje a dopřává ponořit se do hlubin věcí a přírody a lidí. Všechno si je blíž. To někdy letní nálady jakoby nedovolují, pokrývají věci neviditelnou krustou a člověk je tak nějak otupělý, nevnímavý.
- Super anketa
- člověk to asi vidí podle toho, jak je šťastný, když jsem byla sama, viděla jsem jen hnusná plýskanice, ale když jsem zamilovaná a šťastná, vidím to jako nádheru.
- vybaví se mi obloha plná šedých mraků a silný vítr což mám velmi rád

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale