Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12870 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo myslíte že má vyšší zásluhu na výhře v dostihovém závodě? - Anketa 7934

- Těžká otázka...kůn ale dře víc a ještě táhne na zádech žokeje:)
- CHUDÁCI KONĚ
- jj, chudáci koně...
- jj,asi tak..a zásluhu maj jednoznačně koně...vždyt jenom oni běhají a žokej sedí
- pro 4:úplně jednoznačné to není - žokej třeba koně "řídí" a po závodě ho bolí celý tělo-hlavně nohy a zadek.O tom já něco vim,taky jsem asi 3 roky jezdila na koni.Po tréninku,když únavou spadneš s koně,tak nemůžeš ani chodit.Než sem ale začala jezdit,tak jsem si myslela,že žokej jenom sedí a užívá si jízdu.
- taky jsem dlouho jezdila na koni,souhlasim s tebou. vypada to jako brnkacka,ale rozhodne neni. Musis se drzet,hlavne nohama,cely telo mas zpevneny. A to i v kroku,natoz v trysku,kdy staci sebemensi chybicka a jsi dole-musis se pevne drzet nohama,ten kun casto zakopne,nebo mu nevyjdou kroky pred prekazkou a pak ty dopady nebejvaj nejmekci. Tehlech dostihovejch koni je mi docela lito,ackoli jsou zvykli,staci jedna zlomenina a jsou odepsany. Myslim si,ze na tom maj zasluhu oba dva.
- určitě víc kůň
- chudáci koně,špatně doskočej a dou do paštiky:D
- Musí bejt né dvě ale tři věci, kůň dobrej, žokej dobrej a ještě si musí vzájemně sednout a znát se v základu aspoň, bez splnění všech tří podmínek se stěží vyhraje. Všechno má v tom svou úlohu . . . .
- podle mě kůň
- Dobrá anketa. Konečně to někoho napadlo. Větší zásluhu má podle mě kůň. Pro žokeje to sice asi není brnkačka, ale nemyslím si, že mezi žokeji je tak velký rozdíl, že kdyby na tom nejlepším koni seděl kterýkoliv jiný žokej ze závodu, že by to dopadlo jinak. Rozhodně nebudu litovat žokeje (na základě zdejších příspěvků), protože oni jsou v závodu dobrovolně, kdežto ti koně abol

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale