Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si že většina zpěvaček ze Superstar umí zpívat lépe než třeba taková Iveta Bartošová? - Anketa 7951

- ivetu bartošovou neposloucham,ani jsem ji snad nikdy zpívat neslyšela,..takže newim
- tuhle jsem šel omylem kolem TV a zrovna tam byl spot, kde ukazovali vždy ukázky každé soutěžící (asi 5 jsem jich slyšel). Musím říct, že všechny zpívají téměř stejně, podobný hlas, prostě tuctovka, nic, co by stálo za nějaký větší ohlasy, takže další rychlokvašky, který hned zaniknou, bo nepřinesou nic nového. (podle toho, co jsem viděl, tedy slyšel)
- nevím
- taky moc nechapu zajem lidi o prihlaseni se do superstar,kdyz po drtivy vetsine soutezicich (skoro bych se nebala rict po vsech) uz dneska nestekne ani pes. jinak nevim,asi by se ivetka tak daleko nedopracovala,kdyby nemela hlas,me je spis protivna svejma vyblitkama do bulvaru. kterej sice ctu,ale..:)
- Suprstar je trapárna.Nábor zbytečných zpěváků.Blbá porota.Pořad na nic.
- O SUPERSTAR se už nezmiňujte! To je takový nic o ničem. Lidičky si tam přijdou poklábosit, případně sem tam něco zaskřehotat, ale tomu se rozhodně nedá řikat zpěv. A potom se tady budete předhánět v tom, kdo udělá nejvíc anket na téma "superstar". Vy ste se zbláznili.....
- nedá říkat zpěv? a slyšelas je?
- ač nejsem moc velký příznivce superstar a koukám se spíš čistě ze zvědavosti.. tak musím říct že je tam letos dost lidí kteří opravdu dobře zpívají.. takže můžete odsuzovat takové soutěže jak chcete.. taky je moc nemusím.. ale faktem je že zkrátka někteří zpívají opravdu výborně..
- tak nějak, zpívají dobře, ale mizivý procento se jich pak někde ujme, po 95 % za půl roku neštěkne pes
- Nevím, jak nyní, když je starší, ale v mládí uměla Iveta zpívat velmi dobře.
- Neni pravda

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale