Co dělám? Na čem, nebo kde pracuji?

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12291 anket
Vytrženo z diskuze: Ukradli jste někdy něco ? - Anketa 796

- Na některé z nás se jistě hodí více možností. V tomto případě,prosím, označte odpověď s vyšším pořadovým číslem.Taky je celkem jasné,že jsem v odpovědích nemohl obsáhnout spletitou a košatou rozmanitost případných pohnutek, které nás vedou k této činnosti.K případnému upřesnění je zde místa dost a snad alespoň jako anonymové bychom mohli být upřímní.* Z anketních odpovědí je zřejmé, že nemám na mysli krádež duševního vlastnictví.* Jo, abych tedy začal... Já osobně jsem "cosi" zcizil v krámě tzv. ze sportu.( No.., moc se mi tím přiznáním neulevilo.grrr... ;-) )
- Po přečtení předcházejícího příspěvku jsem zjistil, že mi v textu chybí dvě čárky.Případnému ortodoxnímu lingvistovi,kterému jsem těmito opomenutími narušil budoucí,klidný a bohulibý spánek,tak tomu,se omlouvám.
- ty budeš ňákej intelektuál, co?.)
- Měl by ses taky omluvit za to, že neděláš po čárce a tečce mezeru.....no ne...ty to dokonce střídáš!!! Tak tohle je vrchol drzosti.... :-D
- Arnost...lol
- Ahoj ☺ ☺ Já ne
- arnost: Byl jsem mladistvým intelektuálem rulez;-) a mý svěření - když mi byly tři, ukradla jsem housku z krabice před obchodem..:-)
- Jednou sem ve školce ukrad kostičku z LEGA!!!!!!!!!!!!!!!!A pak se na to přišlo to vám byl doma takovej sec mazec,že se z toho zpamatovávám až do teď...............ale já za to fakt nemoch,ta krádež byla neumyslná,někdo mi tu kostičku určitě podstrčil!!!!Mám podezření na toho blonďáka ze sluníček,byl to největší padouch v okolí..................ale jinak kromě tohohle sem nic neukrad...........žádný banky,nic takovýho.....
- No já kradu skleničky v hospodách a podobných zařízeních... už mám doma slušnou sbírku
-

Zákon přitažlivosti z pohledu vědy
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2020. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale