Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Informace o výši platu každého z obyvatel Norska je povinně zveřejněna na internetu. Co na to říkáte? - Anketa 7976

- přijde mi to jako vrtání do soukromí
- nesouhlasim,je to des
- samozrejme nesouhlasim, to je fakt pravda?
- Taky jsem o tom neslyšela,ale vzhledem k tomu,že to je Adminova anketa,tomu věřím.Kterej debil tenhle systém vymyslel? Taky by mě někdy zajímalo,kolik bere soused,ale tohle už je moc.Díky tomu systému nemají ti lidé skoro žádné soukromí.
- Rozhodně ne, to je každého soukromá věc, do které nikomu nic není! Nejvíc mě ale dostalo, jak včera říkali, že 70% Norů s tím zásadně nesouhlasí, ale stejné procento občanů si platy ostatních vesele prohlíží.
- ZÁKON O ZVEŘEJNĚNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ.
- Bylo to vcera na nove ve zpravach. Zacina to okolo osme minuty TN. http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-27-10-2009.html
- dokud nevydelavam tak mě to veva, ale pak i jo
- vadilo by mi to
- to je teda nesmysl, to by mi vadilo, nevím, jaká je povaha Norů, ale v ČR plných závistivců by to byla katastrofa.
- Je to v pohodě. Například se tak odhalí, že za stejnou pozici, odvedenou práci dostávají více muži než ženy. Odhalí se také to, že spousta lidí ve státních firmách dostává šílené peníze, zatímco učitelé, které učí vaše děti, dostávají pár korun. Není to samozřejmě dobré pro závistivce a pro ty, kteří mají co skrývat. To je jasné.
- Anonym: To se nemusi odhalovat, to se proste vi :) Stejne tak se vi, jake to ma priciny. Takove opatreni ma podle me jen tri dusledky: 1. Uspokoji se lidska zvedavost. 2. Zvysi se zavist a nevrazivost ve spolecnosti. 3. Stoji to penize, ktere by se mohli pouzit ucelneji.
- Rozhodně nesouhlasim, to je přece osobní věc
- To že to je vrtání do soukromí je hrozný.....že vám pak začnou ostatní v

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale