Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Byl jste Vy nebo Váš blízký někdy tak nemocný, že jste se o svůj či jeho život a budoucnost bál? - Anketa 8047

- dala jsem ze ne, ale vzpominam si ze bylo. Ale to mi bylo asi 10 let.
- skvělá anketa
- Jo, brácha byl na áru, když byl malej. Doktoři se divili, že přežil noc. Naštěstí se z toho dostal :) Ale rozhodně nám ze strachu o něj nepomohli doktoři. Pomáhali sme si mezi sebou hlavně navzájem s našima a sourozencema, protože sme se o něj báli všichni.
- ted
- momentalne se bojim o zivot kamaradky a nikdo ji zatim nedokazal pomoct:(
- asi nn,fkt newim
- Mám od svého domu školu tak 150 m .Ale než jsem tam došla, nemohla jsem se nadechnout. Tak mi doktorka brala krev a poslali mě až do Plzně. Byla jsem v nemocnici, nikdo nevěděl co mi je a pak přišli doktoři s tím, že mám leukémii. Nakonec mi brali kostní dřeň a řekli, že neví co to je, ale že leukémie to není. Pak, asi po 4 dnech zjistili že mám nějakou nemoc, (teď nevím jak se tomu říká už jsou to dobrý 2 roky) která je dědičná a nedá se vyléčit. Řekli že se to musí zklidnit samo, ale stejně mě furt cpali páškama :D . A nakonec to mám po mamině, ale teď už je to dobrý. Ostatně je to něco jako astma, ale takový že se to projevuje jenom když se moc namáham, třeba při delším běhu. A pro zájemce: Vysvětlili to tak, že kdyby se normílnímu člověku vyrobilo za 1 min 100 červených krvinek, krerý prinášejí kyslík, mě a mámě se jich vyrobí jen 30. Ale teď už se to zatím nezhoršuje :D. A jsem ráda.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale