Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro KLUKY: Už jste někdy honili ( masturbovali) s nějakým jiným klukem? - Anketa 8099

- Je vidět, že tuto stránku navštěvuje plno úchyláků, kterým začíná růst pubické ochlupení a záplava hormonů jim nedá spát. Avšak bojí se zeptat svých spolužáků, protože nechtějí být terčem posměchu. A proto byl vynalezen internet! Pod rouškou anonymity ukájejí své choutky a ohrožují mravní výchovu ostatní mládeže. Tyto a podobné ankety směřujte prosím na nově vzniklou stránku htt p://jsem.gay.com/. Výlev mých myšlenek zakončím hláškou z jednoho seriálu a adresuji to autorovi této ankety: "Take a shower, hippie!!"
- Lépe bych se vyjádřit nedokázala.Ještě,že tu je taky někdo normální,kdo stejně jako já podobné vulgární ankety odsuzuje.Tyhlety debily (autory podobných anket) bych poslala na Václavák,at se na to samé zeptají skutečných lidí.Zajímalo by mě,jestli by se dokázali zeptat s takovým klidem,s jakým sem vkládají tyto ankety.
- Shaniquo,zpočátku dobrý ankety,ale poté čím dál vulgárnější.Vybíjej si svoji sexuální zvědavost na klucích a neobtěžuj s tím zde.
- ----II----
- Shaniquo,vidím,že seš tady.Nechceš se k tomu vyjádřit?
- :) Za prvé gay nejsem, jsem holka :) Za druhé ochlupení už mi dávno narostlo, ale jelikož jsem moderní, tak jsem dohladka oholená, sexu mám dost, tudíž ani nějakou sexuální úchylku si tady neléčím a nevidímdůvod, proč sem nedávat i sexuálně orientované otázky.. Jsou tu náboženské, televizní a plno dalších a sex je téma jako každé jiné a že jakýsi tpe3xxy ještě nezasunul svého vrabčáka a stydí se za to, že si ho každý den doma mastí, mě absolutně nezajímá. Nežijeme v roce 1950, kdy téma sex bylo tabu. Masturbovat může každý od narození a každý an to má právo. Sex je povolen od 15. Pokud někdo neví, co to je masturb

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale