Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Stydíte se, když mluvíte s rodiči vašich kamarádů? - Anketa 8141

- vím že to neni dobrá anketa, ale chtěla by jsem vědět jak jsou na tom ostatní...:-D
- naopak, anketa velice zajímavá. I když asi budeš možná peskovaná za to, že chybí jiné možnosti. Jako jistota je vhodno použít univerzální "jinak" ;)
- aha...to mě potěšilo :-D....no mě osobně to :jinak nepřijde jako moc dobrý...(mě OSOBNĚ)přijde mi to takoví...prostě blbí...:-(
- Slovo Jinak už mě taky docela štve.Připadá mi,že JINAK tam cpou vždy ti,kterým se nechce přemýšlet o dalších možnostech,tak tam lupnou JINAK.Když je někdo "sjede" ,že tam nemají tu a tu možnost,tak se vymluví -na JINAK.Musím se přinat,že já jsem ho tam taky často cpala,hlavně u svých prvních anket,ale poslední dobou se ho snažím omezit.Co se týče ankety,žádné pitomé JINAK tam nechybí(což ocenuji),dané možnosti jsou postačující.
- někdy
- Pro 123adik : Ty jsi tu možnost JINAK nepoužila schválně?
- nemůžu souhlasit Lucy, sice mi to slovo taky nepřijde nijak atraktivní, ale sto lidí, sto názorů, všem se holt v odpovědích nezavděčíš, proto jinak či jiná možnost je taková možnost pro ostatní odpovědi. A rozhodně to neznamená, že to tam lidi cpou z lenosti přemýšlet nad dalšíma možnostma. Jednoduše 10 odpovědí nemusí vždy stačit a cpát dvě do jedné už není vůbec vhodné. Proto poslední univerzální odpověď je v jistých případech nutná.
- Uvědomuju si,že někde je určitě nezbytné.Mě rozčiluje to ostatní,že se jim nechce vymýšlet a pak se vymlouvají,že ta chybějícíodpověd je zakodovaná ve slově JINAK
- Pro Anubise tam něco takového mělo být...když dal výmaz
- vubec mi to nevadi
- souhlas se 7.
- Druhá možnost.
- Pro Análbise by tam musela být nějaká mo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale