Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12855 anket
Vytrženo z diskuze: Jste proti homosexualitě? - Anketa 8267

- NE..je to každýho věc....
- tak tak
- som proti tomu čo sa deje v súšasnosti- pochody, a podobne veci, ved nech si zije ako chce a kto chce, ale naco taketo extremne zviditelnovanie? koho to zaujima?
- Ne, ale vadí mi pohled na líbající se homosexuální pár, i když je to asi spíše můj problém.
- dost špatný možnosti, nevadí mi to jako taková ale přede mnou se předvádet nemusej teda
- je to každýho věc, ale nelíbí se mi jejich projevy na veřejnosti
- Pochody gayů rozhodně nejsou extrémní - to z toho dělají extrémisté, kteří proti těmto pochodům a proti gayům bojují. Gayové chtějí jen při svých pochodech upozornit, že tady taky žijí a že se nemusí za nic stydět..
- urcite ne. nemusim teda vedet co delaj. par mejch pratel homosexualnich je - jeden patri mezi ty dobry kamarady. nemam s tim zadnej problem.
- ty pochody jsou trochu moc, ale myslím, že společnost jednou dospěje do stádia, kdy nebudou nutné... jinak mně je to nevim proč docela sympatické :-) pokud se teda nejedná o chlapa, kterej se mi líbí :-D dva líbající se kluci mi přijdou strašně sladký, roztomiloučký :-) na druhou stranu holky spolu vidět nemusim :-)
- to jsi snad první, který to přijde sladký a pod.(nebo která to řekla)... Přiznám se, že při čtení tohoto komentu se mi obracela snídaně v žaludku :D Na druhou stranu, na holky se klidně podívám :D ...nečekaně, že...
- jinak je mi to samozřejmě jedno, ať si dělaj co chtějí...
- ne je to každýho věc NE?a ty co sou proti tak sou divny
- Ne
- a jste treba proti zapadu Slunce? ... Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat…

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale