Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12685 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký je váš pohled na to, když " první krok" při sbližování učiní žena? - Anketa 8338

- po dlouhé době pěkná anketa, chválím :)
- jojo,souhlasim, konečně pěkná anketa....jinak si myslim uplně vpořádku...je to úplně normální a i tomu tak hodně často bývá.....
- Ať si klidně ženy dělaj první krok :) ale já tu možnost zrovna dvakrát nevyhledávám :D
- Díky za pochvaly :-) Ale sama si uvědomuju slabinu této ankety, kterou už poodhalila supportidiots. Dlouho jsem řešila jak ji postavit - jestli na teorii - tedy čistě názorově co si o tom kdo myslí, nebo prakticky - jak to kdo činí a vnímá v raálu. Musely by to být ale dvě různé ankety a tak jsem to vyřešila nějakým spojením, ale vím, že pro někoho to může být zavádějící, když si myslí něco a nějak jinak se chová.
- Hani, ta anketa je supr. akorát výsledky mě trochu zklamaly, protože jsem nerada iniciativní :-) asi budu muset přitvrdit...
- hezka anketa:) pokud cejtim zajem,klidne vyjedu,nedela mi to problem. pokud nevim na cem jsem,radsi vyckavam. ale moc to nepraktikuju,jsem dlouhodobe a stastne zadanaaaa:)
- Přesně jak, Hani, píšeš - ta odpověď není jednoznačná. Pokud to beru čistě teoreticky, jak si myslím, že by to mělo ideálně být, zaškrtnu první možnost, tj. že iniciativa je zcela v pořádku. V reálu jsem ale celý život poslouchala, že je problém už samotný fakt, že se mi někdo líbí, protože dotyčný to vycítí a nemám u něj šanci. O iniciativě a prvním kroku ani nemluvě. A je fakt, že sblížit se s někým, koho bych si já sama vybrala ve smyslu "tenhle člověk se mi líbí, o toho bych stála", se mi za celý život nikdy nepodařilo. Proto mě docela překvapily ty výsledky.
- První krok ve většině případů sblížování, ač se to tak nejeví určuje žena. Je to někde v podvědomí, kdy

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale