Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Zkuste odpovědět opravdu od srdce: Kdo podle vás představuje pro ČR větší zlo? - Anketa 8430

- Mno zase je celá anketa taková kostrbatá,ale vážně by mě zajímal názor zdejší komunity(jinak doufám,že jste natolik inteligentní,že víte,že slovo Cikán-navíc s velkým písmenem-opravdu není žádná nadávka a ve vztahu ke slovu Rom-opět s velkým písmenem-je to jako ovoce a hruška)
- Představují zlo v tom případě,když se pustí do sebe
- Lucy:Takže když mi bylo 8 let a 4 cikáni mě zmlátili,že jsem pak lítal od po doktorech jako stará bába,je v pořádku?Nebo myslíš,že jsem v 8 letech nosil šálu DS?
- Cigáni sou původ všeho zla (kvuli nim vzniká další zlo v podobě nácků atd.) kdyby nebilo cigošů tak by nemuseli vznikat extremistický strany,a stát by byl bez dluhů protože tyhle svině rozkrádaj naší vlast (nemakaj,berou soc. dávky,kradou a mlátěj) prostě sou to PARAZITI který nám nikdy nic dobrýho nepřinesli a akorát všem ŠKOFĚJ!!!
- *ŠKODĚJ
- Plně se ztotožňuju s názorem 33041992
- Vystižný článeček o právech cikánů a občanů.Smutné,ale bohužel pravdivé: zvedavec.org/humor/2007/11/2337-prava-cikanu. htm
- 7. je to smutný,ale je to tak...bohužel:-(
- Všichni si myslí že cikáni jsou nejhorší. Asi je to pravda. Ale kde mají sehnat práci, když je všichni odstrkujou? Je pravda že někdy mají větší soc. dávky než mnozí důchod, ale zamysleli jste se někdy nad tím, kdyby vás pořád ostrkovali a uráželi a nemohli by jste si sehnat práci?
- souhlas s 4.
- jako 4.
- nejde házet všechny Cikány do jednoho pytle.. ano.. někteří opravdu lidem škodí.. ale co ti slušní kteří doplácejí jenom na svůj původ..?
- 9.: a zamysleli se oni proč je někdo odstrkuje? ne... 12.: ano,těch "slušnej" je možná tak jenom 15 z 10 000
- jinak rozhodně se

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale