Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12823 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste měli rozhodnout, kdo zemře z těchto lidí( někdo by opravdu musel at uz z jakehokoliv duvodu) kdo by to byl? - Anketa 8491

- Hodnotu lidského života nelze měřit tím, jestli je někdo mladý nebo naopak dlouholetý kamarád. Pokud nejde o hajzla (např. vraha) má každý život stejnou cenu.
- nemá... to jsou obecný filosofický kecy lidí, kteří s tím nemají zkušenosti...až by se tě to velmi osobně dotklo ( anepřeuju ti to), poznal bys že nemá stejnou hodnotu ..alepson subjektivně- a tak to taky každý hodnotíme
- Samozřejmě, že člověk, kterého znám celý život má pro mě osobně větší cenu. Ale člověk, ketrého neznám může mít tu samou cenu pro někoho jiného. Všechno je to objektivní a proto každý lidský život má stejnou cenu!
- pekne blba anketa,všechny životy si jsou rovny,takze,promin.
- má mít neznámá rodina s dítětem srovnávající cenu jako přítel s manželkou? Nejde o to dítě, hlavně že zemřou spolu a nebudou se trápit jeden pro druhého.
- jasne ze to druhy.tezko by nekdo ve skutecnosti rozhodl jinak,at uz ted keca co chce
- jako jajaja
- souhlas s Morgue
- Bože Katjuso, ty snad nemáš vlastní názor. Nejdřív to a pak to, zamysli se! Btw: souhlas s mým jmenovcem :D
- milí anonyme, zřejmě si nepochopil.. Katjusa má svuj názor a s číslem pet souhlasí v tom ,že je důležité že umřou splu a nebudou se trápit jeden pro druhého .. v tom nevidim zadny rozpor s mym predchozím prispevkem.. ( nicmene ano, nemuselo to byt hned z toho patrno)
- Aha, v tom případě: omluva. Už chápu, jak to myslíte. Ale i když oni umřou spolu (a nebudou se trápit jeden pro druhého) mají další příbuzné, který budou truchlit rovnou nad strátou celé rodiny se slovy "nikdo mi nezústal, odešli všichni".
- tak samozřejmě, že na lidech, které znám mi záleží a vadilo by mi, kdyby umřeli

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale