Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12424 anket
Vytrženo z diskuze: Co myslíte, litují lidé více těch věcí, které udělali nebo naopak těch, jež neučinili? - Anketa 8530

- Přijde mi to celkem sporné, proto jsem zvědavá na názor většiny. Sice věci nejdou vzít zpátky, ale co když ste něco chtěli, měli udělat, ale neměli jste třeba možnost nebo jen blbou odvahu???
- Super anketa. Myslím, že více lituji věcí, které jsem neudělal.
- jj,super anketa ...no já lituju spíš těch věcí kterých sem udělala
- Souhlasím, skvělá anketa
- viz Stndaa. v souvislosti s podobnejma otázkama si vždycky vzpomenu na to, co nám říkal jeden profesor - totiž že žádný rozhodnutí neni špatný. ve chvíli, kdy jsme se rozhodovali, jsme zvolili to, co nám v tom momentě připadalo správný.
- povedena anketa. Souhlasim s Jani. I kdyz obcas si rikam, jestli je spravny to, co jsem udelala. Ale nelituju toho.
- Děkuju za pochvaly, doufala sem, že se bude anketa líbit a bud aspoň trochu originální
- Moje motto: Nikdy nelituj toho, co jsi udělal. Jen toho, co jsi neudělal. Ale obecně si myslím, že záleží na situaci. Perfektní anketa!
- Jediná věc, který lituju, je že jsem se narodil.
- Dobrá anketa, já víc lituju toho, co jsem neudělala...Některý věci, i přesto, že to byly chyby, mi aspoň dávají vzpomínky :)
- zajímavá anketa, těžko říci, je to závislé na situaci ... vztáhnu-li to na sebe, tak ty nevykonané, otázka je, jestli bych to někde nepokazil více, než když jsem se do toho nepouštěl, ale to se už člověk nedozví ... anketu chválím, po dlouhé době se u ní dalo zamýšlet :)
- jani: to je pravda nebo také z nedostatku odvahy či jiné příčiny ač třeba lenosti nebo hlouposti, ale to je opravdu vidět až s odstupem času... ilocias2: z pohledu reálného stanoviska je pravděpodobné, že jsi rozmazlenej puberťák ( souzeno dle: vyjadřování a

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale