Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12768 anket
Vytrženo z diskuze: Kdo by měl být podle vás největším Čechem? - Anketa 856

- T.G. Masaryk byl nejlepším českým prezidentem ale hlavně nebil to komunista
- dobrý, Enio, divím se, že to ještě nikoho nenapadlo...
- Chybí mi tu možnost "nikdo"... největšího Čecha zvolit nelze, neboť nikdo toho označení neexistuje, neexistoval a nikdy existovat nebude... z nabízených možností volím Járu...
- Souhlasím i s Ankou. Jinak z těch lidí jsem si někoho vybrala, ale mým koněm je a bude vždycky Jan Patočka.
- Jo a krom toho, když pominu naprostou nemožnost vybírat a porovnávat napříč obory působnosti a staletími... (dejme tomu, že žijící generace lidí by byly jakž takž schopny kompetentně posuzovat osobnosti 20. století)... tak jména jako Karel IV., Jan Hus a spousta dalších jsou z pohledu přesné interpretace zadání ankety nesmyslná... až někdy do národního obrození se fakticky nedá mluvit o národnostech... jak pak chcete volit Čechy?
- Hana:Taky se divím... anka:Máš vlastně pravdu,že objektivně nikoho takového zvolit nejde.Přesto si myslím,že je fér ocenit někoho tímto titulem.Tato soutěž je sice komerční,ale nabádá lidi,aby zapřemýšleli,navíc je to vlastenecká soutěž.Vidíme,že ty osobnosti jsme měli a máme.Jinak s tebou vůbec nesouhlasím v tom,že bychom do národního obrození nemohli mluvit o národnostech. ... Já se přikláním k Masarykovi.
- Landa:D
- Zcela nekompetentně, v rámci toho, že lze určit pouze jednu osobnost, se přikláním ke Komenskému. Ale rozhodování mezi ním a Járou bylo těžké.. :-))
- Enio: nesouhlas si jak chceš, já sem si to nevymyslela, to je historickej fakt, kterej ti potvrdí každej i průměrnej historik...
- Souhlasím s Ankou a Hanou, takhle to vůbec nelze posuzovat. Jinak mě to vaše národní obrození n

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale