Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Co je těžší? - Anketa 8567

- tak záleží v čem mi ten druhý lže, dala sem to první
- Jak mám chápat tu závorku u druhýho? Že on neví, že já vím, že lže? Nebo že já vím, že lže a on to neví?
- Katjusa: Já jsem si představila úplně stejný obsah té přiznávané pravdy a té zatajované pravdy.
- support: Dobrá otázka, bylo tam málo místa - samozřejmě to znamená, že on neví, že to vím. Nevědět, že lžu, není lež v pravém slova smyslu, spíš omyl.
- Pro mě určitě to druhý. Máš pěkný ankety :)
- asi spíš to 2.
- to 1.
- Díky sylwikk :)
- pěkná anketa, to druhý rozhodně. k tomu prvnímu: sice jsem já ten, kdo napravuje "chybu", ale dělám vlastně správnou věc a ten druhý alespoň vidí, že to přiznávám ( ale tak samozřejmě záleží o jak vážnou věc jde ). k tomu druhému: sice já nic aktivně nedělám, jen ho poslouchám, ale je to nepříjemné, v tomto případě se děje narozdíl od prvního případu "špatná věc" a to je logicky horší než náprava, která je na místě
- To RealHonza: Díky za komentář. Jen ale otázka nezní, co je horší (to by bylo snadnější odpovídat), ale co je těžší. Pro lidi často bejvaj těžký ty správný věci. Pro mě třeba je těžší to první. Proto bych možná dokázala i pochopit tu lež. To první je těžší, protože to klade nárok na moje svědomí. Co spočívá na mém svědomí, je vždycky nejtěžší nést. Když mi někdo bude lhát, bude mě to mrzet, asi strašně, ale já sama zůstanu čistá. To je nejdůležitější.
- ano, tím slovem "těžší" jsi udělala zajímavější a lepší anketu než se slovem "horší". Proto ten můj rozbor, kdyby tam bylo, co je horší, tak je to jasné, takhle to nutí k zamyšlení, což je u ankety jedině dobře ;)
- :-)
- pro mě

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale