Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Dali jste si někdy seznamku? - Anketa 8753

- ahoj, prosim moc vsechny o jedno jedine kliknuti pro obrazek 3.A ZŠ Prosiměřice, ktery je na tretim radku od vrchu na tomhle odkaze.. a pro preposlani teto zpravy dal.. vsem moc dekuji :) //www.algida-twister.cz/twister-na-skolac h/galerie/?photosSort=body
- Tak nějak mi není jasné, co se otázkou myslí. "Dát si seznamku" mi zní podobně jako "dát si jointa", "dát si koňskej buřt" apod., ovšem žádný produkt zvaný seznamka, který by si bylo možno někde dát, já osobně neznám :-D Jestli se tím ale myslí, zda jsem se někdy pokusila seznámit prostřednictvím seznamky, tak ano ;-)
- 2. zase slovíčkaření .... "dát si" ale není pravé sloveso ani k tomu dát si něco k jídlu, takže tím bych neargumentoval !
- Určitě ne. Já věřím "chemii".
- dala..kdyz mi bylo asi 14,a jenom do Packa na kamarady:D
- 3. Hromada lidí dává za jen lehoulince nedokonalou formulaci výmaz, já výmazy nedávám, takže klídek. "Dát si něco k jídlu" se používá naprosto běžně, "dát si seznamku" čtu prvně a jak si mám být jistá, že to v teenagerovském newspeaku neznamená něco jiného, než si myslím? :-D Hani, chemie nechemie, já si toho seznamkového nakonec vzala ;-)
- Jsemtustara: I já čtu "dát si seznamku" poprvé. Ale "dát si inzerát" je běžné a tohle je dost podobné, takže mně to zas až tak divné nepřipadá.
- Jsemtu: No vidišto. ...asi nakonec zafungovala ta chemie... Tak gratuluju!
- Dala jsem si seznamku na kamarády. ozval se můj druhý bývalý, že chce holku. šli jsme na schůzku a on to bral jako rande. ach jo. naštěstí už mám svého třetího a snad posledního. oba jsme prolezli hodně sezna

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale