Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12741 anket
Vytrženo z diskuze: Jak byste se zachovali, kdybyste byli rodič 16leté dívky, která by otěhotněla a odmítala by podstoupit interrupci( potrat) ? - Anketa 8763

- jinak já vím,že v takovéto situaci by záleželo na více faktorech-např.rodina otce apod.,ale mě zajímá skutečně,jak byste reagovali VY
- Trval bych na potratu, ale i kdyby odmítla, z domu bych ji samozřejmě nevyrazil.
- premlouval bych ji ale nutit bych ji nemoh, pak by mi celej zivot vycitala ze jeji dite nezije !
- Tak já bych se ji hlavně snažila dovést k tomu, aby se jí to nestalo :) ...a k potratu bych se ji snažila donutit
- Bohužel tam pro mě není k dispozici zcela přesná odpověď. Pokud by se moje šestnáctiletá dcera pevně rozhodla nejít na interrupci, v rozhodnutí bych ji podporovala, což ale nutně neznamená, že jsem ze zásady odpůrce interrupcí.
- Ještě poznámka pro ty, kteří píší, že by dceru nutili k potratu - člověk, který neprošel těhotenstvím, si těžko dokáže představit, co to obnáší. Sama to taky znám jen zprostředkovaně, podle toho, co jsem četla a slyšela od blízkých přátel, jsem ale přesvědčená, že potrat, ať už samovolný nebo interrupce, ženě vždy velmi ublíží.
- nevim,tohle se neda odhadnout, jak bych se pak fakt zachovala
- Byla bych šťastná, že nechce jít na potrat. Hodně by mě mrzelo, kdyby na něj chtěla jít a právě to bych se jí snažila rozmluvit.
- Jinak- Dceru bych nikdy neměla, nechci děti a doufám, že nekdy mít nebudu. Kdybych náhodou otěhotněla, hned bych šla na potrat.
- kolik ti je?
- Katysek: nazor hodnej tvyho veku. / Nenutila bych ji, nechala bych ji rozhodnout. Znam holku, co mela dite kratce po svejch 15ctejch narozeninach. Ted jsou mu 3 mesice a jakz takz to zvladaj, bydlej s tatou ditete - nemyslim si ale, ze mu muze dat tolik, co by mu dala vychova clovekem, kterej uz si neco zazil.
- ja

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale