Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Stalo se vám někdy, že se z člověka, s kterým jste se zpočátku navzájem nemuseli, stal dobrý kamarád? - Anketa 8770

- jj, jednou
- Párkrát už jo (jinak chválím, že se tady konečně po dlouhé době - až na výjimky - objevila dobrá anketa).
- Jo, párkrát určitě
- 2. Dík :-) Mně se to stalo víckrát, hlavně teda na základce a střední, pak už ani ne. Např. si pamatuju na jednu holku z LŠU, které jsem ze začátku šíleně lezla na nervy a soustavně do mě rejpala. Když jsme tam další rok z původní třídy zbyly jen my dvě, zjistily jsme, že si navzájem hodně rozumíme a máme si co říct.
- myslim, že ne. A nedá se říct, že bych ani někdy někoho nějak nemusel. I když vlastně naopak jeden takový člověk je.
- Jedinkrát se mi to stalo. Ale vysvětlení je nasnadě - oba jsme se postupně měnili. Nakonec jsme byli i víc než kámoši ;) Ale hezky se teď vzpomíná na tu počáteční nevraživost. Pořád jsme se šíleně hádali :D
- Nevzpomínám si, i když by to asi bylo možný. A je to spíš tak, že se mi nestává, že bych se s někým nemusela. Pokud to tak vypadá, je to jen reakce. Sama se snažím vyjít s každým. Možná něco podobnýho se teď děje s jednou holkou. Ale tam je to složitější. Pěkná anketa!
- 2.+7. souhlas - pěkná anketa :)
- Dokonce s jedním takovým chodím. když jsem chodila s jeho kamarádem 7 roků, nemohla jsem ho vystát. teď jsme spolu rok a půl a je to láska jako trám.
- Něco podobného. Ale určitě bych toho člověka neoznačovala jako dobrého kamaráda. Pokud mě někdo zklame hned na začátku, tak už k němu nikdy víc důvěru mít nebudu.
- ano byli jsme naprostí nepřátelé a po té jsme byli nej. kamarádi

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale