Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro holky a teplé: Líbí se vám Cristiano Ronaldo? - Anketa 8782

- Tak napůL
- Na mě je až moc vyfintěnej
- No, sice jsem to tu už musela psát několikrát, ale napíšu znovu: Copak něčí krása se musí popisovat jen na základě sexuality? Proč by heterosexuálně orientovaní jedinci neměli dokázat ocenit krásu jedince stejného pohlaví? To člověku nemůže připadat krásné to, s čím nechce spát nebo chodit? Když je někdo krásný, tak je prostě krásný. Květiny, stromy, architektura nebo hudba se nám přece také líbí a nechceme se s tím rozmnožovat. Nepotřebujeme na to být sexuálně orientovaní, abychom v tom viděli krásu. Sakra zase sem se vytočila!!
- Jsem kluk nebo lesba...? Jako že buzík není kluk? :D
- Ano ano! Vidíte? Ani Anonymu není zcela jasné, že kluk by se nemohl líbit heterosexuálním klukům nebo lesbičkám.
- Hani, Ty mě dostáváš =D Je to skvělé vidět někoho myslet.
- No dobře, ale tohle bylo myšlený sexuálně, proto jsem to oddělil. To by třeba pro něj kluci mohli hlasovat jenom proto, že se jim líbí jeho fotbalové schopnosti.
- Hani, sice souhlasím, že heterosexuálovi může osoba stejného pohlaví připadat krásná. S tou architekturou atd. to vnímám naprosto stejně jako Ty. Na druhou stranu když např. hetero žena hodnotí vzhled jiné ženy, má obvykle trochu jiná kritéria než hetero muž; krásu pohlaví, které je pro nás sexuálně přitažlivé vnímáme jinak než krásu pohlaví, které pro nás přitažlivé není. Proto podobné vymezení považuju v anketě za vcelku regulérní. Samozřejmě by ale bylo anketu na toto téma přínosnější sestavit způsobem: jsem hetero žena nebo gay a C.R. mi přijde pohledný, jsem hetero muž nebo lesba a C.R. mi přijde pohledný atd. - taková anketa by měla větší vypovídací hodnotu (pokud teda zrovna C.R.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale