Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám používání šlechtických titulů ( např. hrabě, kníže) ? - Anketa 8786

- Líbí se mi. V odpovědi mi trochu chybí zcela pozitivní odpověď. Ale dobrý, dá se najít něco přibližnýho.
- Vůbec nevadí...
- V České republice je používání těchto titulů nezákonné, jsme republika a ne monarchie a tudíž rozřazování lidu do šlechta odporuje naší ústavě. U zahraničních šlechticů je samozřejmostí používání jejich titulu.
- Hana: no moh sem tam dat i odpověd ze se to nekomu libi ale to patri i pod to nevadí
- :D a proč by mělo?
- ani ne
- Je proti zákonu a tím i proti logice něco takového používat, zákonem jsou šlechtické tituly ZRUŠENY, a tudíž u nás žádný člověk šlechtický titul NEMÁ, je proto komické, když tak někdo oslovuje současníky (u šlechticů z před r.1918 a u zahraničních je to jiná). Každopádně bych myslel, že jsme dějinnou epochu, kdy se někteří lidé už rodili rovnější si než jen rovní si, nechali za zády. Alespoň já to takto vnímám.
- 3.,7.: Když je něco proti zákonu, ještě z toho přece apriori nevyplývá, že by to někomu mělo vadit nebo že by se to nemohlo líbit. Přece. To jde zcela mimo to.
- 8: Bereme to tak(nebo alespoň já), že je zbytečné se na to vůbec ptát, když žádný občan české republiky takovýto titul nemá. U šlechticů zahraničních (z Anglie, Švédska a dalších monarchíí) je to samozřejmostí a nevadí mi to.
- 7. eNiO: dycky byli lidi, ktery byli uspesnejsi, vedli a meli se lip nez ty co poslouchali, myslim ze je to prirozenej fakt spolecnosti, prave proto se trochu obavam socialismu ale i samotny demokracie, kdy vladnou i ti neuspesni, u kterejch je dost pravdepodobny ze sou nakym zpusobem min schopny
- co to je za picovskou anketu ty demente??
- (8.)Hani, vnímám to podobně jako anonym 3. a 9.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale