Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Souhlasíte s názorem, že čím má člověk vyšší IQ, tím víc touží po vyvražďování ostatních lidí? - Anketa 8827

- Přesně tak to není, ale něco na tom bude v tom smyslu, že se stoupajícím IQ bude stoupat pravděpodobnost určitých myšlenek. Těm "chytřejším" se prostě to stádo ostatních blbců jeví jako banda neskutečných kreténů (a to bez urážky) a potom už je k těm zmiňovaným myšlenkám jen krůček.... Chválím originální anketu k zamyšlení.
- Blbost
- totální blbost
- Anonym: Řekla bych spíš opačně. Inteligentnímu člověku by mělo docházet více souvislostí, měl by být schopen "vidět dál", dosahovat určitého nadhledu nad svým egem. Taky je schopen vnímat, že vše je uspořádáno v nějakém řádu, souvisí spolu a má nějaký smysl. Uvědomuje si zákonitost v rozložení inteligence, která poskytuje životaschopnost celého společenství (např. někdo musí "pracovat rukama"). Pokud někdo vnímá lidi jako stádo blbců, tak je inteligetní? Naopak hloupějšímu člověku nedochází, že ostatní vnímají svět různě, vidí jen svou omezenou perspektivou a nejraději by odstranil všechno, co se mu nepodobá, protože nechápe, že to je účelná součást mechanismu, která ho kromě jiného i chrání. Pokud někdo je schopen lidi paušálně označit jako blbce, sám je velmi omezený.
- Hana: pěkné vysvětlení, lépe bych to neřekl ;)
- Hana: To zní příliš idealisticky na to, aby to byla pravda.
- Ve skutečnosti čím vyšší IQ, tím nižší morální a sociální cítění.
- ilocas2: To ale člověk s nižším IQ nikdy nepochopí, tudíž je marné mu to vysvětlovat, což by měl člověk s vyšším IQ pochopit a zanechat svých marných snah :)
- Je to kravina, proč by měl?!?
- 7. : jj souhlasím to mi furt famili říká at sem ráda že nejsem genius xD
- Čím větší morální a sociální cítění, tím bl

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale