Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: O vrahovi a mnohonásobném zloději Jiřím Kajínkovi se natáčí film. Jaký je váš názor na věc? - Anketa 8911

- Již bezmála lidovému hrdinovi Jiřímu Kajínkovi je 49 let, již ve svých třinácti letech měl poprvé potíže se zákonem. Potrestán vězením byl celkem 4x za vykrádání chat, bytů, útok na veřejné činitele železnou tyčí a nakonec i za vraždy policistů. Známé jsou jeho kontakty na tzv. orlické vrahy. Třikrát se dopustil trestného činu útěku z vězení. Případ jeho vražd byl pitván celé roky, Kajínek dostal na rozdíl od ostatních vězňů, kteří samozřejmě taky tvrdí, že jsou nevinní, spoustu prostoru v médiích, aby přesvědčoval o své nevinně. Zatím nebyly předloženy hodnověrné důkazy, které by umožnily proces znovu otevřít. Po příchodu ,,investigativce Bradka Kohna ,jenž celou kausou provázel v -Na vlastní bulvy-, na post MV, se dá obnova procesu vbrzku očekávat.
- K anketě na toto téma se vracím po takřka 6 letech, ještě lépe zpracovaná anketa zde byla v roce 2006. Jak vyplynulo z výsledků obou anket, byli tehdejší návštěvníci anket mírně toho názoru, že Kajínek je obětí policejního komplotu, resp. není vrahem.
- Je mi to jedno, minulej tejden o tom psali v Instinktu...Já se na to rozhodně dívat neplánuju ;)
- Už před lety jsem viděla pár hezkých dokumentů, které rozhodně ukazovaly na to, že tam byly podivné věci a pár důkazů.. Kájínek rozhodně není nevinný, ale osobně si myslím, že závěry policie a celého vyšetřocvání nemusí být úplně košér a že by se to mělo znovu otevřít, celý tento případ..
- viz support
- Jen novinka pro autora ankety - film se nenatáčí, film už je natočen.
- viz support
- mě osobně tento případ zaujal už před hooodně dlouhou dobou,tudíž se o něj docela dost zajímám...a jsem hluboce,ale opravdu hluboce přesvědčen o tom,že KÁJÍNEK J

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale