Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Jak se stavíte k výstavbě dopravní infrastruktury ( zejm. dálnice, moderní vlakové dráhy ) ? - Anketa 8914

- Stavět co to jde, ale nezadlužovat se. Hlavně dálnice D8 by konečně mohla být hotová, slibovali dokončení letos, ale nic z toho nebude.
- Asi druhá možnost...
- Všude jinde v Evropě se dálnice stavěj a takovíhle píčoviny tam vůbec neřešej,to jenom tady v česku si chce pár zmrdů namastit kapsu a tak máme 5x dražší (a stejně nekvalitní) dálnice jak jinde!
- Šetřit jak to jenom jde! Jen tak přibližně se můžete podívat na verejnydluh.cz . Já si radši vyčkám nějakou tu kolonu anebo snesu, že se stane více nehod, ale nechci být zadlužený 127 000 korun.
- Stav některých silnic a dálnic je hrozná, plno je jich rozestavěných, vždyť je to špatná vizitka pak celého státu, když přijede cizinec a vidí ten hrozný stav silnic.. Na druhou stranu, je třeba šetřit, o tom žádná, ale je třeba šetřit způsobem, že nebude korupce ve veřejných zákazkách, kdy věci získané korupcí mají reálně poloviční cenu a pak se takovéto zákazky přeplácejí..
- Třetí možnost.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale