Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Pro ty, kteří používají internet EXPLORER? - Anketa 8932

- Brr Explorer
- hm, mno, používám maxthon a ten jede na jádru IE, takže jsem dal 8
- IE jsem používal docela dlouho, prostřídal jsem šestou, sedmou i osmou verzi. Pak jsem chtěl zkusit něco nového: Firefox se mi zhnusil, Opera mě neoslovila, Google Chrome mě ohromil, takže už cca rok jedu v Chromu, jsem maximálně spokojen a nehodlám měnit.
- Já mám šestku,dost mi to blbne,neboť již není podporován,dělá mi problémy youtube a pár dalších stránek,musím pokaždý dávat novou stránku,takže nemůžu mít na jedný stránce otevřených třeba pět.Moc to měnit nehodlám,protože jsem nikdy žádný jiný nepoužíval :D.
- Já používám už dlouho Firefox a ani v nejmenším si nestěžuju :)
- Obdivuji lidi,kteří dokážou mít trpělivost s IE6.Já používám Google Chrome a jsem maximálně spokojen,oproti šestce je opravdu PODSTATNĚ rychlejší.A nejlepší věc na něm je ta práce v anonymním režimu,kdy se do historie neukládají ani navštívené stránky,ani slova,která člověk hledal ve vyhledávači,což se obzvláště mě hodí :-).
- Já právě naopak oceňuju veškerou historii, trvalý přihlášení apod. :D
- supportidiots: Já bych to taky ocenil, kdybych měl PC pro sebe. Ale když se na něm střídá celá rodina...
- Jo, tak to už jsem si naštěstí vytrpěla :)
- Já jsem trpělivý s IE6,na rychlost si nestěžuji a pc mám pro sebe,takže mě naprosto nesere,když se to tam včechno ukládá
- Vzhledem k okolnostem pouzivam IE 6. Nevim kde se stala chyba, ale Firefox ani zadny jiny prohlizece tady nerozjedu, pricemz mi tu dlouho sly. Firewall povolenej, antivirak taky. Uz asi pul roku planuju reinstall,jinak myslim ze to nepujde..

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale