Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že má dítě právo na sexuální výchovu ve škole, i když si to jeho rodiče nepřejí? - Anketa 8934

- mno ono v dnešní době odsuzovat,že se bude dítě učit sexuální výchovu,to mi přijde dosti zvláštní a doufám,že takových rodičů je už v naší republice minimum...vždyť stačí nechat dítě u PC bez dozoru a myslím,že se samo sexuálně poučí víc než dost :-D...a pokud uvidí nějaké takové obrázky,či dokonce videa a nebude vědět wo co gou,tak z toho bude asi dost zmatené...už proto si myslím,že by každý žák/žačka měl/a mít právo na určité informace v oblasti sexulogie :-)
- Určitě.Já jsem si kupovala od osmi let časopisy typu Bravo,Bravo girl - mě sexuálně vychovaly časopisy
- Rodiče at' do toho vůbec nekecaj, není jejich majetek a stejně se o tom někdy doví........
- Tak jistě, myslim, že vzdělání v tomhle směru ocení každej
- Bez ohledu na to, co si myslim o sexualni vychove, je pro me obecne prilisne vmesovani se "statu" do rodinnych vztahu a jejich "regulace" neprijatelna.
- jj, ANonym nade mnou to řekl moc hezky... co by se vůbec na takovéhle výchově mělo probírat? jsme spíš přesyceni...něco bych probrala v rámci rodinné výchovy, nebo co to je, ale my jí měli v 7. třídě, možná by to mohlo být už dřív..
- my jsme ji měli v 6. bo jsme si ji vynutili :D
- Myslím si, že sexuální výchova podléhá určité kultuře a protože dítě třeba nějakých přistěhovalců může mít rodinu odlišné kultury, nejsem si úplně jistá, jestli rodiče nemají právo na to, aby se jim něco nelíbilo. Obecně sexuální výchova ano, ale nějakou opravdu odbornou formou, třeba i o kulturních rozdílech nebo dějinách sexuality. To by mohlo být přínosné.
- omylem jsem klikl na ne ještě předtím, než jsem tam uviděl "rozhodně ne" ách jo
- ne, rozhodně n

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale