Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Co je těžšíí volba? - Anketa 8940

- Jednoznačně 2. možnost.
- Tak pro mě jednoznačně 1. možnost. Uvidíme, námět na anketu je to dobrý a anketa je zatím dost vyrovnaná.
- První a druhá možnost mi připadají v podstatě stejné, jenom jinak podané. Záleží na situaci a také na věcech, o kterých se rozhoduju. A taky záleží na otázce, kterou si položíme: "Chci se nechat hrnek?" nebo "Mám vyhodit talíř?". Takhle to vnímám, jinak zajímavý námět.
- 3.: ne, špatně ! Jsou to jen příklady, nemusíš se rozhodovat jen o věcech, ale o všem .. o lidech, různých uskutečňujících rozhodnutí atd... prostě jakákoli rozhodování ... Ten příklad: 1. vlastním dvě auta, která mám stejně rád, ale už nemám peníze, abych je utáhl v provozu, takže jedno musí pryč ... 2. mám peníze a chci si koupit auto, líbí se mi dvě, ale já mám jen na jedno ... Pro mě je určitě těžší volit mezi tím, co nechci (1)
- 2.
- jedna. Super anketa
- 4. Díky za objasnění. Naštěstí se má odpověď nemění. Je to pro mě stejně težké :)
- Omlouvam se za zkresleni, pochopila jsem to az tady.
- Tak teď jsem trošku díky příspěvku 4. zmatená. Ale jestli to chápu, tak je těžší volit mezi tím, co chci. Chápu to jako že těžší je vybrat si jednoho muže, když miluju dva.
- Hani, nepadne zrovna tento případ pro obě možnosti? Tedy spíše záleží, v jakým vztahu zrovna jste. Pokud s nimi chodíš zároveň, tak se musíš jednoho zbavit. Pokud si teprv hodláš něco začít, tak si jednoho musíš vybrat...
- Stn: Aha, tak to asi nechápu. Oba ty příklady cos popsal vnímám tak, že chci obě možnosti, ale musím si vybrat jenom jednu. Vůbec si neumím představit ten první případ. Obě nechci a jedné se musím zbavit, tak se snad zbavím ob

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale