Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12682 anket
Vytrženo z diskuze: Kdyby se vám naskytla možnost výletu do Černobylu, jeli byste? - Anketa 9048

- na začátek vzkazuju autorovi : Opravdu povedená anketa,moc chválím.Do Černobylu ne,ale chtěla bych se podívat do „města duchů“ - Pripjati . I za cenu menšího ozáření.
- Spíš ne, mám jiný vysněný místa...
- Ne,protože cestování není zrovna moje hobby a i kdyby bylo,tak by mě zrovna Černobyl asi příliš nelákal.Možná,že to může být zajímavý pohled,na ty rozpadající se vraky hasičských aut a ten slavný a často fotografovaný bývalý lunapark,ale věřím,že jsou i pozoruhodnější místa na planetě :-).Jinak taky chválím anketu.
- zvažovala bych to
- Ano. Myslím, že je dobré vidět na vlastní oči následky lidské činnosti, ale především následky nezodpovědných techniků z elektrárny.
- píšeš o naskytlé možnosti, ale hned z druhé odpovědi je řeč o penězích, takže pokud bych dostal peníze na cestu kamkoli, tak by to rozhodně nebyl východ, pokud by ta možnost byla opravdu jen Černobyl, tak bych asi nejel, nic mě tam neláká
- neváhal bych, tohle místo mě velice láká. Dokonce vim kdo občas pořádá výlety do tohoto místa, mít na to finance, jel bych.
- 7.A kolik ten výlet stojí,pokud se můžu zeptat ?
- průvodce pro 4 lidi vyjde na 600 dolarů, ubytování na 2 noci cca 1000,- Kč/os + cesta
- jinak můžeš i bez průvodce, tedy zdarma, ale na vlastí nebezpečí.
- Do zóny Tě pustí na vlastní nebezpečí? Bez průvodce a vlastním autem? Neznáš prosím nějaké stránky, kde by byly přehledně vypsány podmínky, omezení a vše ostatní potřebné pro vstup do této oblasti? Předem dík.
- 11. Tady ty podmínky jsou (česky) www.pripyat.eu/?page_id=9 Další informace nejspíš budou na webu věnovanému Pripjati (anglicky)pripyat.com/en/
- Lucy: Díky, přesně něco takového js

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale