Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12430 anket
Vytrženo z diskuze: Zkuste se zamyslet a pak odpovědět tak, jak to cítíte, na tzv. politickou korektnost nehledě: CO BY VÁM VADILO VÍC? - Anketa 9066

- Asi to první
- Taky to první..:) Moc pěkná anketa.
- nevim, nedokazu se vzit do situace,že mam dite :-D a jak bych to cítila.
- Asi by mi nic nevadilo, ale ze soužití s muslimem bych měla jisté obavy. Hlavně kdyby se chtěli přestěhovat do jeho rodné země.
- muslima bych v rodině nesnes
- příjemná anketa,konečně někdo přišel s originálem
- s židem bez sebemnšího problému, s muslimem bych se dosti obával. Samozřejmě by záleželo, jak by ta víra byla silná. Pokud hodně silná, tak bych třeba byl i raději, kdyby byl můj potomek třeba s židem, než s křesťanem. Nejlépe jinak ale s ateistou, nebo třeba s buddhistou. Takže dávám první možnost, i když jsou v ní zahrnuty 2, vcelku odlišné možnosti.
- admin je nejvetsi curackej kretenskej debil
- ty jo tady sou vsichni xenofobni, me by nejvic vadilo kdyby byl sam, to at ma radsi muslimskyho homosexuala
- První a druhá možnost by mi nevadila vůbec. Důležité by bylo, jestli by byl/a šťastný/á. Třetí by mě mrzela velmi. Výsledky jsou pro mě dosti překvapivé.
- Jo a pěkná anketa!
- ani jedno by mi nevadilo
- První možnost bych naopak uvítala, aspoň bych se prostřednictvím svého zetě, snachy dozvěděla o jejich kultuře víc. Pokud by chtěl žít sám a byl by šťastný, tak bych mu taky nebránila. Největší šok by pro mě byl asi druhá možnost, ale smířila bych se s tím.
- 13) pokud jednou budeš mít dceru a ta si bude chtít vzít muslimskýho araba, pak těchto slov budeš krutě litovat, to tě zapřísahám. To si pak řekneš, proč si radši nenašla holku. Vážně mě tvůj názor vůbec nedává smysl. mě příjde, že snad o muslimech vůbec nic nevíš, jak je u nich žena brána, jak je bráno to a tamto, nic. Třeba

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale