Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro ženy a dívky: Používáte intimky ( tenounké vložtičky) i mimo menstruační dny, tedy pravidelně? - Anketa 9076

- Jak kdy
- stránky,kde každý vystupuje pouze pod jakousi přezdívkou jsou ideální přiležitost k tomu se zeptat:A jaký to má důvod,nosit menstruační vložky i mimo období menstruace?
- for orion : intimka se nepoužívá při menzes,ale při výtoku nebo špinění
- Nemam duvod.
- Orion: Je to hygieničtější. Dají se vyměnit i během dne, takže je tam pořád čisto. Ona menstruační krev není až tak úplně to úplně jediné, co ze zdravé plodné ženy během měsíce odchází. Nehledě třeba na to, když se během dne třeba vzruší.
- šmankote, nemuselo se tam dvakrát opakovat slovo "úplně" a "třeba", omlouvám se za stylistické nedokonalosti..
- Kopíruji ze zdroje: www.prodivky.estranky.cz : Přirozený výtok - Pochva je uvnitř vyplněna(podobně jako např.ústní dutina)speciální tkání, která se nazývá sliznice. Aby sliznice nevyschla a mohla chránit toto citlivé vnitřní prostředí před škodlivými organismy, musí být neustále vlhká. Proto sliznice produkuje průhlednou nebo bělavou tekutinu,díky které se v pochvě udržuje správná vlhkost a správné pH. Této tekutině se říká přirozený vyginální výtok. Jeho množství se během menstruačního cyklu mění a obvykle je větší ve dnech kolem ovulace. Výtok tě bude provázet po celý zbytek tvého dospělého života. Přirozený výtok se projevuje jako bílé škrobovité skrny na tvých kalhotkách,které mohou způsobit nepříjemný stálý pocit vlhkosti. Tento problém se dá velmi snadno vyřešit používáním intimek.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale