Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12453 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si že značkové oblečení zvýší lidem sebevědomí? - Anketa 9079

- Hlupákovi až do nebes :)
- Skutečné sebevědomí ne, spíš jeho jakousi krátkodobou falešnou náhražku, která ještě k tomu obnáší vysokou daň v podobě pocitu prázdnoty života.
- I když - taky to neni tak jednoznačný. Některé značky mají kvalitní výrobky a člověku může jít v první řadě o kvalitu. Potom může mít dobrý pocit z kvalitní věci, ale taky to asi není úplně sebevědomí.
- ano, člověk má lepší pocit, když má na sobě něco, co se mu líbí ( jestli je to tak myšleno, přeci si nekoupím drahou věc, aby se mi nelíbila ) a s tím mu stoupne i sebevědomí, do jaké míry už je jiná ... viz 1
- Idiotským hlupákům určitě, normálnímu člověku moc ne...
- Mně jo :D ale ani tak ne sebevědomí jako lepší pocit
- Naposledy ve me znackovy boty vyvolaly spis silnej pocit frustrace z toho, ze jsu takovej magor a uplne ten nejblbejsi kreten, kterej se zase nechal napalit a dal hodne penez za neco podprumerne kvalitniho.
- jak komu...
- Taky jak komu. Nemam na sobe rada znacky pres cely prsa, dulezity je, abych se v tom cejtila dobre a na puvodu zas az tolik nesejde.
- jak s kym
- Asi jak komu, já se za značkové oblečení spíš stydím. Necítím se v tom a dělá se mi špatně z toho, kdybych měla zaplatit cca 500,- Kč, ne-li víc, jenom za tu značku.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale