Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12557 anket
Vytrženo z diskuze: Chodíte na facebook? - Anketa 9093

- doufám že tu zase nikdo nebude psát že facebook nikdo nezná a že mě to mohlo napadnout a takový keci... :p
- Přesně tak. Tady zas bude beztak milion keců jako - Facebook nepoužívam :P
- ne mě štvejen to že se všichni hádaj když sem sem dala anketu jestli někdo nezná obrovský taneční cenrum tak se nemusej hádat satčí jen to že daj ne protože tu anketu sem sem dala abych to zjistila a ne proto aby tu lidi nadávali tak at si vymyslej lepší anketu ně se třeby taky ty jejich nalíbí a co hádám se s nima? ne
- Dávam přednost reálnejm kámošům:D
- tjn ale ty nechodíš na počítač?
- ankety.stylove.com/search.php?search=facebook &kde=texta
- no a?
- "Nejdříve použijte vyhledávání prosím! Ujistíte se tak, že podobná anketa ješte v systému není. Také je dobré projít si ankety přesunuté do špatných (jsou pod odkazem "přesunutých"), a podobné sem nevkládat. "
- jsou tam ankety tipu máte facebook? ale chodíte na facebook tam neni tak tu nespamuj jestli ti to vydí tak dej toto není dobrá anketa ale neměj zbytečný keci
- Hele hele klidni se jo!!!
- Znáš význám slova "podobné" ? Myslím,že facebookových anket tu bylo dost Jo a nerozčiluj se tady,běž si radši zopakovat gramatiku. Jinak jsem se teď odhlásila.Protože vždycky pár snaživých jedinců si v případě,že mám k jejich anketám výhrady,projede moje ankety a provýmazuje :)
- Ivette: To je hezké, že sem dáváš ankety proto, abys něco zjistila a né proto, aby se tu lidi hádali. Tak jestli Ti na tom záleží, tak dbej o přesné znění - jednak budeš mít přesnější výsledky o tom, co chceš zjistit a druhak se tu nikdo nebude mít o čem hádat.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale