Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Myslíte si, že je Martina Sáblíková přeceňovaná ( pozorností médií - ze které pak vyplívá všeobecné mínění) ? - Anketa 9144

- Můj názor je, že máme stejně dobré sportovce, o kterých se příliš nemluví. Třeba Filip Jícha nebo Zdeněk Štybar -> Oba dva jsou ve svém sportu nejlepší a přestože jejich sport je populárnější než rychlobruslení, tak pro většinu lidí je nejlepší Sáblíková. Není pro mě záhada proč -> Většina lidí hodnotí nejlépe sportovce, kteří byli hodněkrát v televizi. Ale záhada je, proč si ji média vybraly -> Asi jako důkaz manipulace s lidmy. (heft 2)
- kdyz to srovnam s pozornosti medii venovanou vitezum realiry show tak - ne, neni precenovana, dyt je to nekolikanasobna mistryne sveta! stejnou pozornost by samozrejme zaslouzili i dalsi stejne uspesni
- Sním či bdím při pohledu na nick autora ankety???Jinak myslím si,že si Martina Sáblíková zaslouží určitě více pozorností než třeba Iveta Bartošová nebo Jiří Pomeje,kteří jsou v médiích určitě častěji(pokud zrovna nevyhraje olympiádu)než ona.
- Samozřejmě si zaslouží sportovci víc pozornosti a uznání než 'celebrity', ale myslel jsem to třeba v porovnání s ostatními českými sportovci (heft 2)
- vyplívá?! nemyslim si ze je protezovana.
- je to urcite vyjimecna sportovkyne, ale musime si uvedomit - NAPROSTO OKRAJOVEHO SPORTU. toto mozna zajima nas v cr a v holandsku, ale jinak o ni nikdo nevi.
- sportovkyně? Jako ženská hnus a jak chlap taky.
- Já například o ní nic nevím, jen že vyhrála někde nějaké lyžování, ale nevím ani jaký získala kov. Nevšimla jsem si, že by o ní média nějak mluvila. Možná proto, že nesleduji média. Vím jen, že o ní vyšla knížka.
- lyžování? :D:D:D rychlobruslení :D
- já taky média nijak zvlášť nesleduju, ale to snad nejde ji neznat...i když u nás se asi prob

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale