Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Ať chodíte do práce či ne. Kdyby vám šéf/ ka, nadřízený/ á nabídl vyšší plat a povýšení za sexualní poměr, přijali byjste? - Anketa 9163

- Asi spíš ne...ale záleželo by na spoustě okolností (co by to bylo zač, jaký zvýšení platu, jestli bych byla vdaná, svobodná, nezadaná, ..... apod.)
- Pokud by se jednalo skutečně o citelné a pokud možno dlouhodobé zvýšení platu a já třeba nebyl v partnerském vztahu,pak si nebudu hrát na něco,co nejsem a řeknu ANO.
- jako 1,částečně i jako 2;-)
- Záleželo by především na tom, jak velké by to zvýšení platu bylo.
- Nevim, to uz je jako sex za prachy, takze spis ne. Mozna kdyby byl sefik playboy, byla bych nezadana..:D ale tam uz by ty prachy roli nehraly:D
- tož, sex za lepší místo a nakonec by mě ještě vyhodili :D:D
- u mě by taky záleželo na okolnostech,pokud by ani jeden nebyl zadaný a šéf byl kus tak klidně(prostě čím lepší okolnosti,tím líp=D)
- pokud by se mi sefka libila tak by to povyseni ani nemuselo bejt:D pokud ne tak bych do toho nesel
- To že hodně žen zvolilo odpověd NE je pěkná lež,aby nevypadali jako kur..... ALe kdo se pohybuje v takových kruzích ,že může někomu nabídnout povýšení ví o čem mluvím.9 z 10 sex přijme !!!!
- Nemyslete si ,že se v anketách vždy říká pravda
- Jako tmsm - záleželo by na tom, jak velké zvýšení platu by to bylo. A mimochodem v otázce máš pravopisnou chybu. Byste, ne byjste. To je stejné jako se píše bys a ne by jsi / bysi a ne abysme ale abychom (a už vůbec ne abyjsme).

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale