Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Jednoduchá otázka, proto tak jednoduché odpovědi: Byli byste raději, kdyby v naší zemi( ČR) nežili cikáni? - Anketa 9178

- Tak to jsem tedy zvědavý :-).Jinak pro případné rejpaly,kteří by tvrdili,že pojem cikán je snad nespisovný,hanlivý či dokonce urážející(ano,bohužel i takoví jsou mezi námi):cs.wikipedia.org/wiki/Cik%C3%A1n .
- jsem pragmatik, takže at to zní jakkoli rasisticky, je mi to jedno, ale vzhledem k tomu, ze drtivá většina je nepřízpůsobivých a využívajících náš mizerně vykonstruovaný sociální systém, tak říkám ANO (slušní cikáni by to odnesli, ale obecně nelze říci ne )
- Ano, i když je malá část slušnejch (ti by tu třeba mohli zůstat), tak jinak určitě ano.
- Jednoznačně a bez přemýšlení ANO
- Ne, byl bych rad kdyby tu nezili lidi co delaj bordel, kradou a prizivujou se, jako treba moje necikanska sousedka. Cikana znam osobne jen jednoho, je to slusnej clovek a jsem rad ze zije v Cechach.
- Ano,mám své zkušenosti...
- Tyhle ankety me iritujou. Souhlas s korytackem.
- 101% ANO
- kdyby tu ten hajzl Hitler byl o pět let dýl, tak se neserem s cikánama, židáci neovládaj svět a my žijem ve střední americe a nemusíme platit nehorázný prachy za topení!!!
- *9: kdyby tu byl ten hajzl Hitler dyl, tak tobe to muze bejt u prdele, protoze bys peknou radku let koukal na mrkve zespoda, respektive by ses spis nenarodil. Pokud nejsi arijskej blondak s modrejma ocima. omlouvam se za sprosty slovo.
- 9. Anonym: kdyby Hitler uskutecnil svoje plany, tak jsou vsechy slovansky narody zotroceny a nasledne vyhlazeny
- 9. Anonym: ..a cikany a zidy v Cechach Hitler skoro vyhladil, cikani co jsou u nas ted jsou z naprosty vetsiny ze Slovenska, byl bych rad kdyby ses odstehoval do Jizni Ameriky nebo prestal verit neonacisticky propagande
- Cikáni sou vyjeb

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale