Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Vadí vám ( nebo je vám nepřijemné) se vidět ( na videu, fotkách) nebo slyšet svůj hlas ( někde za záznamu) ? - Anketa 9188

- docela by me to zajimalo, sam kdyz se vidim na spolecnych fotkach nebo se slysim, tak si rikam ze tam vypadam jak debil a nejradsi bych se vymazal...to same s hlasem kdyz jsem nahran na videu... :-/
- Já to úplně nenávidím! Když vidím foťák utíkám, dokud ho nemám v ruce já a nehrozí to nebezpečí, že bych se dostala do hledáčku =D. Ale asi je to normání, že si většina lidí připadá jako idioti :(. Sebekritika či upřímnost?
- já taky nesnášim když mě chce nikdo vyfotit nebo když sem na videu.
- Nevadí mi se vidět (pokud to neni nějaká fakt děsná fotka), mám focení ráda...ale svůj hlas na záznamu nesnáším :D
- nevadí ani jedno ( ale neříkám, že vždy )
- Dřív jsem úplně nesnášela, když jsem slyšela svůj hlas, teď je mi to sice nepříjemné, ale jakžtakž jsem si zvykla. :) Vidět se na fotkách mi povětšinou nevadí.
- mám (prý) hezkej hlas a i mě to netrhá uši, ale fotím se s odporem (to mám po babičce)
- nevadí mi ani jedno. podle mě je to jen poza těch kteří říkají žýe jim to vadí
- 8: blbost! někdo z toho má fakt hrůzu a myslí že na každý fotce vypadá jako debil nebo tlustě a při poslechu nahrávky svého hlasu se propadá studem, žádá póza. je to o nízkým sebevědomí, horší jsou ale předvádivý hovada.
- Mno když je někdo tak krásný jako já,tak se na sebe kouká s radostí :-D...Né,tak na vážno,na fotce mi pohled na mou osobu většinou až tak nevadí(pokud jsem tedy dostatečně oblečený na to,aby nešlo vidět moje holé tělo :-D),ovšem když někde slyším svůj hlas,tak kolabuji a dokonce mi přijde,že mám hlas na videozáznamu jako děcko,ačkoliv jsem jinak znám spíše hlasem poněkud hrubším :-).
- nevadi videt (vetsinou), vadi slyset
- vidět vadí

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale