Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Je podle vás dějepis důležitý předmět? - Anketa 9214

- Ano, hned po češtině, angličtině a matice (můj názor).
- Podle mě patří někam nad střed důležitosti. Závisí to však idividuálně na studentovi, jeho profilaci a zájmech. Historie je však důležitá: Historia magistra vitae.
- Taky bych řekla že je dost důležitý...
- Určitě je to k ničemu. V roce takovém makovém byla tahle válka. No a co? Už se to stalo. Nemá cenu se to učit. Kdybychom se místo toho učili třeba více o současnosti či co nás mlže čekat v blízské budoucnosti. Ale ne. My musíme poslouchat tyhle sračky. Nechci se nikoho dotknout, ale přijde mi to naprosto, naprotosto zbytečné. Stejně tak jako fyzika nebo chemie. Když upadnu, budu snad počítat jakým zrychlením jsem padal?! Tohle se hodí akorát když chci skočit z Eiffelovky a vypočtu si, jak hodně se dole rozmáznu. U chemie je to totéž. Možná se mi hodí, že draslík má tyhle vlastnosti, ale ty tabulky a podobný hovna, to je hnus :D A u matiky či čestiny potřebuju maximálně ty základy když chci spočítat drobný v krámě nebo napsat děkovný dopis. Zbytek je na obtíž. Samozřejmě pokud nebudu nějakej matematik.
- Tak to je dost chybný názor, podle mě. A pokud si v životě chcete vystačíte s tím, o čem jste psal, tak se můžete začít kamarádit s koštětem a krumpáčem.
- Já neříkám, že bych to neměl vědět, říkám jen, že je to zbytečné, podle mě.
- Já tady teda budu teďka taky za ubohýho člověka, ale souhlasím se Sharmanem :D
- hele, Sharmane, co je podle tebe důležitý? podle mě právě historie je. samozřejmě učit se nazpaměť, v kterém roce byla která válka, je na hovno. v dějepise jsou podstatné souvislosti - ne pouze co se stalo, ale hlavně co k tomu vedlo. jak chceš správně vnímat současnost nebo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale