Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12420 anket
Vytrženo z diskuze: Eutanázie? - Anketa 9241

- Za mě rozhodně ANO
- Spíše ano.
- ano
- Ano!
- pro mě? děkuji, zatím nechci:)
- Nesouhlasím s ní. Ale nesouhlasím ani s umělým prodlužováním života, kdy je člověk zcela závislý na přístrojích. Takže píchnout smrtící injekci ne, ale odpojit přístroje ano. Prostě přirozenou smrt bez zásahu člověka.
- hm, i tu injekci bych zvážil. Nechtěl bych být třeba komplet ochrnutý a jediný, co bych ovládal, by byly oči...
- Jasně, žádný umělý prodlužování života. Tak ať ti doktoři dají výpověď všichni a táhnou do Německa dělat pomocnou sílu :)
- 8. Anonym: aby jsme se nedivili...
- Divit se můžem, to je možné, ale v tom případě se ti doktoři budou divit ještě víc, když zjistí, že tu zeď hlavou sice prorazili, ale pěkně si ji při tom rozbili :)
- Kdybych měl ochrnout třeba tak jak píše 7. tak to mě snad rači někdo zastřelte:(( jinak na tohle téma doporučuju film "Johny got his gun" (fandům Metallici napovim že se jedná o knížku/film podle který udělali "One" :))
- To Stndaa: Pokud bys ovládal jen oči, nemohl bys ani dýchat, takže by ses udusil. Taky bys nemohl asi sám jíst, takže bys umřel hlady. Já bych raději umřela hlady nebo se udusila, než aby někdo cizí rozhodl, že mě uspí injekcí. Navíc není vyloučené, že i v tom ochrnutém stavu by mi nemohlo být svým způsobem fajn. Třeba hinduističtí jogíni se taky celý roky nehejbou a je to ten nejvyšší stav, kterého lze podle nich dosáhnout:) Ne ne, žádný píchání! :)
- Ano, ale až po zkoušení všech alternativních medicín apod. a pokud by nic nezabralo a žádný lék proti bolesti by ani trochu nepomohl tak až potom. Musel by si to také rozhodnout sám.
- A neříkejte mi, že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale