Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12680 anket
Vytrženo z diskuze: Zeptám se, co Vás osobně zajímá z těchto dvou asi nejzáhadnějších otázek vůbec? - Anketa 9272

- Omlouvám se, v otázce mi vypadlo slovíčko "víc". Snad to všichni pochopí ;)
- To druhé i když mi přijde nemožné, aby někde nebyl...
- Odpověd na to jestli vesmír je nebo neni nekonečnej by nic nezměnila,kdežto to že je někde jinde život ano...takže za 2)
- Taky 2.
- a co by se změnilo, kdybychom zjistili, že pár světelných let od nás existuje život? mě osobně víc zajímá nekonečnost vesmíru. život někde jinde si dovedu představit, ačkoliv může mít úplně jinou formu než na Zemi, ale nekonečnost je mimo moje chápání.
- Vesmír není nekonečný, stále se rozpíná rychlostí světla ( už 13,7 mld let ) I přesto má výrazně větší velikost ( teoreticky poloměr ), ale tady se už teorie rozcházejí vlivem neobjasnění zakřivení časoprostoru. A otázka, co je dál ? za tímto vesmírem ? podle různých teorií další vesmíry podobné tomu našemu, nicméně to už je prakticky nemožné zjistit vzhledem k tomu, že tady končí časoprostor a člověk si něco jiného prostě představit nedokáže ... A jestli existuje život v našem vesmíru ? to je dá se říci 100%. Hvězd existuje neuvěřitelně mnoho, představíme-li si třeba číslo 10^50 a kdy jen kolem každé milionté hvězdy obíhala planeta jako je ta naše, tak je to 100%.
- 2 otázka
- Tak jsem se nad tím trochu zamyslel a podle mě ani není možné aby byl vesmír nekonečný. Částic musí být určité množsví jinak by se všechny teorie velkého třesku a rozpínání mohly hodit do pryč. Možná je vesmír nějak zakřivený, nebo jak to nazvat, že nemá konec ani začátek jako kruh. Taky si myslím, že není konečný jen prostorově, ale i časově. Z velkého třesku vzniknou miliardy hvězd a planet, a ty vetší hvězdy pak začnou přitahovat menší, čímž

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale