Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Kdybyste se mohli vrátit do minulosti, a pak zase do své doby, tak kam? - Anketa 9284

- Dobrá anketa. Je to téměř vyrovnané.
- Napravila bych minulost ve svým životě...co bylo přede mnou mě nezajímá (vím, není to názor hodný inteligentního člověka)
- Vrátila bych se do vzdálené minulosti a asi bych se už nechtěla vrátit.
- kdybych se rozhodla napravit nějakou svou chybu, tak je velmi pravděpodobné, v případě že by byla závažnějšího charakteru, že bych se nevrátila zpátky tam, odkud jsem začala. to ne, takovéhle čachry s časoprostorem :-) ... chtěla bych zjistit, jak se dřív žilo, jen bych měla problém si jednoznačně vybrat období. (btw, nechala jsem se inspirovat jednou tou anketou a pořídila jsem si knížku o teorii vzniku a budoucnosti vesmíru) :-))
- jj, cestování časem je složité :D
- Pěkná anketa..Já bych brala tu hloubější minulost, protože bych alespoň zapomněla na svoje problémy a nepochybně se dověděla spoustu zajímavých informací. No a určitě bych poučila studované historiky a měla z toho zisk. :D
- Jel bych na tři místa :Zabránit zkáze TITANICU,vidět bitvu "o výběžek" a podívat a šáhnout na NEWYORSKÉ DVOJČATA.
- viz Jani, navíc věcí, které bych udělal jinak by bylo asi hodně, takže bych se těžko rozhodoval ... že by nějaká byla většícho charakteru si neuvědomuji, navíc díky nápravě jedné by se třeba něco jiného po... kdo ví, co je, tak je, takže bych si radši udělal výlet do dávné minulosti
- Jani: jestli tě terie okolo vesmíru zaujaly, zkus kouknout sem www.aldebaran.cz/astrofyzika/
- dtto Jani. Pokud bych napravil chybu v minulosti, musela by se projevit v současnosti. Třeba bych se dodatečně rozhodl bydlet jinde než bydlím, a pak bych se do současného bydliště z minulosti těžko vracel.
- Rea

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale