Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Připadal vám někdy nějaký člověk ( lhostejno, zda žena či muž) tak moc krásný, že jste nemohli uvěřit, že to je pravda? - Anketa 9297

- jo, Johny Depp! :)
- Mně se to stalo asi u čtyř lidí. Tří mužů a jedné ženy. Ale 3x to bylo jen z fotografií nebo filmu, tak nevím, jestli se to počítá, myslím, že to je dost zavádějící, ale stalo se. Zcela určitě se mi to ale stalo v jednom případě i u člověka, kterého osobně znám. Koukám a nevěřím vlastním očím 8-)
- nevím, jestli jsem schopná zhodnotit krásu, ale stalo se mi to s přitažlivostí, přičemž bych dotyčného nezařadila mezi vyloženě krásné. ten člověk (bohužel tak trochu zakázané ovoce) mě přitahuje natolik, že se s ním skoro bojím vídat, abych se do něj úplně nezbláznila ;-) a ano, těžko můžu uvěřit tomu, že to je pravda... nic jiného si nevybavuju.
- Jani, aha, dobrá připomínka. Skutečně je to trochu něco jiného. To o čem píšeš, se mi stalo 3x. Onen překrásný je ale jedním z nich, ale ta krása tolik s tou přitožlivostí nesouvisí. Tohle je spíš náhoda. Máš pravdu. To bych například nepsala původně o té ženě. Její půvab byl prostě šokující i pro mě, ale rozhodně jsem po ní tělesně netoužila :-)
- Krásný asi nebude to správné slovo..ale už se mi stalo, že mi někdo připadal tak strašně moc zvláštní/zajímavý/originální, že jsem se nemohla nabažit pohledu na dotyčného/dotyčnou.
- Ano,nevěřil jsem vlastním očím.
- Několikrát. Ty lidi by se měli zakázat =D
- Asi jo :)
- no jo holt, my krásní to máme taky těžký :-)
- Až tak očarován krásou jsem nikdy nebyl, příroda je úžasná a umí udělat krásné lidi a u mě je to vážně spíš o přitažlivosti. Stejně jako č. 3 - to pak nevěřím jak jsem přitahován onou osobou...
- PS: v dnešní době photoshopu, si radši nepřejte své idoly vidět reálně...
- Souhlasim s Jani. A bojim se toho, ze

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale