Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12845 anket
Vytrženo z diskuze: Nastala ve Vašem životě někdy nějaká situace, kvůli které jste přehodnotili svůj osobní žebříček hodnot? Diskuze vítána. - Anketa 9334

- Super anketa. Já si zrovna teď žádnou takovou situaci nevybavuji, takže nevím.
- - l l -
- A jak moc.
- shodou okolností moje přehodnocování probíhá právě teď (tak nějak kontinuálně už delší dobu), ale nevím, čím je to způsobené. v žádné zlomové situaci jsem se neocitla. možná že mi k tomu dopomohl jeden člověk, který mě inspiroval. vůbec si poslední dobou začínám uvědomovat spoustu věcí a uvažuju jinak než dřív. když o tom tak přemýšlím, asi je to opravdu díky onomu člověku, což je trochu ironické, protože ho vůbec neznám :-)
- Když čtu o vesmíru, zjišťuju, jak nicotné je všechno lidské snažení.
- Felix: s tím mohu jedině souhlasit... hm, ani nevím, jestli to, že si též čtu o vesmíru, je příčina nebo důsledek přehodnocování žebříčku :-)
- Dá se říct, že zhruba tak 1x do týdne zažiju něco, vlivem čehož přehodnoucuju neustále svůj žebříček hodnot. Špričle jsou už dost ošoupané...
- Ale určitě se mi vybavují i velmi velmi výrazné události, které způsobily doslova průlom, revoluce i evoluce v mém uvažování. Těch bylo méně.
- A pak jsem ještě chtěla říct, že to je pěkná anketa. :-)
- Děkuju :)
- neřekl bych, že mé přehodnocování vyvolala nějaká zlomová situace, spíš postupné dospívání, působení okolního prostředí a lidí. Hezká anketa, nad kterou se "musí" člověk zamyslet, tak to má být ;)
- smrt tatínka a nemoc
- Nevím

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale