Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12845 anket
Vytrženo z diskuze: Jak vnímáte život? - Anketa 9339

- cože ??
- a proč není i tragikomedie rozdělená? tak život vnímám já, i když momentálně jsem utrpěla těžkou ránu a můj život dostal spíš tragičtější nádech...
- Je to nepochopitelné? :) Tak teda, nechala jsem se inspirovat jedním citátem - "Život vnímá jako komedii ten, co myslí, jako tragédii ten, co cítí." A docela mě zajímá, jak se na svět dívají ostatní.
- Jani: Jo, taky si říkám. :-) Ale rozdělená tragikomedie mě až tak nezajímá. Spíš mě zajímá, jestli bude mít komedie převahu u mužů a tragédie u žen či nikoliv.
- Ačkoliv jsem v poslední době také zažil hned 2 dosti nepříjemné rány, snažím se s tím poprat a hlavně BRÁT ŽIVOT S NADHLEDEM. Pokud to člověk dokáže ( myslím, že mě se to občas i celkem daří :-D ), je ten život i celkem sranda :-) .
- orion: Ono brát život s nadhledem není zas tak jednoduché, jak to na první pohled může vypadat.
- Za mě komedie :) beru i chyby s humorem...
- pekna anketa
- Čéče sMOuNO, začíná to docela vycházet :-O
- Jak se dalo předpokládat. :-) Otázkou ale pořád zůstává, proč tomu tak je? Pozoruju to na lidech z okolí už docela dlouho. Jasně, můžeme si říct, že muži mají pár (dost) věcí v životě jednodušších. Ale pořád je tam to "proč"? Není to jenom proto, že to tak chceme vidět? Možná by nám (ženám) jenom stačilo změnit způsob myšlení.
- Změnit způsob myšlení a "jenom"? :-) Mě Tvá otázka "proč" zavádí do pravěku. Muž jako lovec potřeboval jednat rozumově-logicky a účelně, aby byl úspěšný. Žena coby pečovatelka o potomky a oheň musela spíš cítit - vnímat, aby byla úspěšná... Co Ty na to?
- Mně teď začalo zase zajímat to, proč ten způsob uvažování - cítí

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale