Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12845 anket
Vytrženo z diskuze: Když si za svůj cíl stanovým něco těžko dosažitelného, ale reálného. . . - Anketa 9341

- StanovÝm..:D
- njn, stydím se... :(
- Pěkná anketa
- Ale asi jsem moc roztržitá. Jednou si nějaký stanovím, chvilku si za ním jdu a pak mě zase nadchne něco úplně jiného. V konečném výsledku to vypadá chabě.
- sMOuNA: tak, tak... já se taky občas pro něco nadchnu, a ne jen tak povrchně, opravdu toho chci dosáhnout, ale pak si opět uvědomím, že to není přesně to, co bych chtěla, a začnu směřovat k něčemu jinému. zajímalo by mě, jestli též ztroskotají mé současné dva "životní" cíle :-)
- Jani: A jak dlouho už máš ty dva cíle stanovené? :-)
- ten jeden tak 14 dní, ten druhý asi měsíc, respektive s tou myšlenkou jsem koketovala už delší dobu, ale po jistém nedávném přestavění žebříčku hodnot :-) jsem si ji oficiálně stanovila jako cíl. když na to teď tak koukám, je to skutečně krátká doba na to, aby se splnění dalo považovat za pravděpodobné... :-)
- To opravdu dlouho. :D Bude spíš ale záležet na tom, jak dlouho ti vydrží. Mě totiž po tom měsíci (po dvou) většinou nějak nenápadně opouští.
- Když se opravdu rozhodnu, tak za tím jdu a cíle dosáhnu. Dá se říct, že i ať to stojí co to stojí, ale stejně jsem na to neklikla, protože kdyby to třeba stálo vyvraždění svojí rodiny, tak za tím nepůjdu. Vždy je dobré být obezřetný k extrémům, proto klikám na 2. možnost. Ale protože vím, že po rozhodnutí a "odeznění gongu" už neustupuji, tak zase hrozně dlouho předtím váhám, jestli se do věci pustit, jestli si vůbec nějaký cíl stanovit. Zrovna ale před týdnem jsem se rozhodla po dobu 2 měsíců nepozřít nic, co obsahuje cukr. Uvidíme... Ale já to dokážu :-) Protože ten gong už zazněl...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2024. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale