Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12419 anket
Vytrženo z diskuze: Víte o někom z vaší blízkosti či okolí, kdo trpí nebo trpěl schizofrenií? ( prosím, případně uveďte do diskuze její druh) ? - Anketa 9344

- Zdravím. Za ten druhý otazník v otázce se omlouvám. Jinak jelikož se dost zajímám o psychologii, tak doufám, že nebude problém, když bych sem vkládal ankety na podobné téma častěji. Zároveň dávám slib, že pokud tu budou carodejzezemekozz nebo vrazdicibestie dělat někdy opět bordel, tak už je k počítači nepustím ;):).
- no pocitej ale s tim ze se tu najde i nekolik hlasujicich co si jen mysli ze vi co to je schizofrenie nebo si budou jen delat prdel a zkreslovat ti tak vysledky
- O nikom nevím a ani mě nenapadá nikdo, koho bych podezřívala
- Mno znám jednoho týpka, který se stal díky dosti silné schizofrenii přímo regionální celebritou :-D. Takže nevím, jestli mám takového člověka počítat do "svého okolí", či je tímto pojmem myšlena nějaká osoba, se kterou mám nějaké např. přátelské styky. Každopádně jsem dal ano a pokud jsem to jen špatně pochopil, tak se omlouvám za znehodnocování ankety.
- jedna sousedka
- 4:Dejme tomu ho můžeš počítat taky.
- neznááááám
- jo, tenhle clovek: zpravy.idnes.cz/pribuzne-povazoval-za-loutky- mafianu-a-tak-se-vydal-vrazdit-skoncil-v-blaz inci-19l-/krimi.asp?c=A101216_113444_usti-zpr avy_oks kdysi na zakladce jsme byli kamosi :)
- já a mnoho dalších se kterými jsem se seznámila v psychiatrické léčebně. jsou to lidé, na kterých by to člověk běžně nepoznal. tak jak to nikdo nepozná na mě.
- já jsem měl paranoidní schizofrenii a ta je prý nejčastější
- Naše známá-lékařka zná několik schizofreniků,ale já jsem se s nikým takovým osobně nesetkal.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale