Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12656 anket
Vytrženo z diskuze: Anketa pro kluky - co by jste si radši nechali udělat? - Anketa 9346

- Nic.
- piercing do obočí protože se ni to strašně líbí tetování bych taky chtěla ale tak na 5 let jako má sousedka protože až mi bude 50 tak to bude vypadat dost blbě
- 2:na tělo člověka ve stáří je už málokdo zvědavý,a už vůbec se málokdo bude zabývat nějakými tvými vybledlými kérkami na noze,ruce,zádech nebo jinde.Pokud se najde pár lidí,kteří se tím budou just chtít zaobírat,tak to je typickej případ zaobírání se p**ovinama.;)
- Náušnici už mám, v dobrém rozmaru občas přemýšlím i o vpíchnutí další dírky. Piercing mě nijak zvlášť neláká. Tetování bych chtěl celkem dost, jediný problém je, že mám celý život tak trošku strach z jehel, který bych ale dokázal překonat, horší ovšem je, že mám práh bolestivosti celkem nízko, tudíž mě straší vidina, že bych se v tetovacím studiu bolestí rozbrečel (lepší případ), či se dokonce složil (o něco horší případ :-D). Zbylé důvody příliš bych jako překážku neviděl, alespoň bych si třeba někdy ve staří-poté, co donadávám těm vyvrhelům sedícím na opěradle lavičky-vzpomněl na to, že jsem byl taky někdy mladý a že jsem míval taky dosti ztřeštěné nápady :-D .
- nic, na to se mam az moc rad:)
- nic
- taky bych chtěla piersing nad obočí
- proc se dobrovolne mrzacit, to je jen pro blbce!
- Náušnici už mám, a líbí se mi :-)

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale