Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12685 anket
Vytrženo z diskuze: Co myslíte, že je v životě důležitější? - Anketa 9359

- Nevim. Pokud bys mel milion pratel, tak ten pravej pritel bude stejne jen jeden. Asi jsem spis pro lasku, ale vsechno krasny jednou konci, takze jsem dala "nevim".
- Nelíbí se mi formulace té druhé možnosti. Nepotkat lásku a mít přátele se vylučuje, protože mít přátele znamená i potkat lásku.
- Jak je tady bráno slovo přítel, jako někdo na koho se můžu vždy spolehnou atd. nebo prostě jenom kamarád? Protože nač milion přátel?
- Hana: tím chceš říci, že přátelé a láska je to samý ? to snad ne! Proč by nemohl existovat člověk se spoustou dobrých přátel, který by neměl svou/svého milou/milého nebo naopak ?
- Real: No protože přátelství je taky lásky, i když trochu jiná.
- K tomu rozporu, co tu řešíte.Já myslím, že je to pouze věc názoru, a jde taky o to, o jaké přátelství se přesně jedná.Jestli o takové to přátelství na život a na smrt, kdy toho člověka (nebo jiného tvora) máte fakt rádi a nedáte na něj dopustit, nebo pak o takové to přátelství, že si máte hodně toho co říct, hodně si rozumíte, ale krk byste za sebe nedali, a taky jsou tu jen takoví ti přátelíčkové, se kterými si někam vyjdete, trochu i pokecáte, ale to je tak veškerá náplň vašeho vztahu.
- Šmouna i anonym za mě už tak trošku odpověděli. Kolikrát i láska mezi dvěma přáteli je víc než klasická romantická láska. A nemusí jich být milión, naopak. Lásky většinou, narozdíl od přátelství, špatně končí. Zatímco velké lásky mě už taky velice zklamaly, o přátelích se to říct nedá. Mám asi dva opravdu stálé a dlouhodobé přátele, k níž cítím cosi, co se určitě dá nazvat láskou. Ideální podle mě je, když Ti dva, co se milují, jsou zároveň i nejlepší přátelé. Takového budu mít klidně j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale