Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12425 anket
Vytrženo z diskuze: Zdál jsem vám někdy takový sen, že jste se s hrůzou vzbudili nebo jste dokonce i plakali? - Anketa 9361

- Parkrat jo. Nemam to rada, jsem pak rozhozena celej den, i kdyz vim, ze to byl jen sen.
- Já jsem tu anketu založil proto že jsem si na ten sen zpomenul já mýval takové roky když už normálně nebrečím, ale nechápu to ten sen byl tak...nevysvětlitelný ještě horší než nějaký SAW nebo paranormal activity.
- Jéé, tolikrát! Zlé sny mě pronásledují od 3 let. Dřív jsem je vnímala jako absolutní konec! Teď mi nevadí, navíc je život v noci mnohdy zajímavější. Ale pokaždé jsem si byla vědoma toho, že je to sen. Bratrovi se zdálo, že jsem mu zakopala lopatku do písku a chtěl po mně (asi ještě další dva roky s tím otravoval!!), abych ju vyhrabala. :-)
- Jo, s hrůzou jsem se už vzbudila xkrát...a jednou jsem se probudila a rozbrečela jsem se, když jsem zjistila, že to byl jen sen :D (ale to byl krásnej sen, ne žádná noční můra)
- Jó, já taky nejsem výjimka. Bohužel.
- Jo jednou když mi bylo asi 7 tak sem měla strašnej strach z velkejch pavouků a každý večer se mi to zdálo a vždycky sem se rozbrečela :D ale tet už se jich nebojim...
- To je u mě velmi často. Nebo taky se mi stalo, že jsem po probuzení brečela vzteky a mlátila pěstma do polštáře.
- jasně, je to pořád
- Párkrát už ano.
- s hruzou parkrat. brecela ze spani vícektrat, vzbudim se a tecou mi slzy.
- S tim pláčem se mi stalo jenom jednou, když můj přítel byl na vyšetření na onkologii a mě se pak zdálo, že má rakovinu a zdálo se mi o celym tom průběhu a nakonec umřel a skončilo to pohřbem. Po probuzení mi z toho bylo tak špatně, že sem z toho zvracela. Nejhorší sen.
- a nejhorší je když se takovy sen zmeni v skutečnost
- vzbudil ale neplakal:)
- 11: Tak to je fuj drsné

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale