Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12681 anket
Vytrženo z diskuze: Máte antireflexni vrstvu na brýlích na dálku? Budete ji chtít zas u nových brýlí někdy v budoucnu? - Anketa 9371

- Necham si udelat 0,75d bryle na dalku, ale nemuzu se rozhodnout jestli tu vrstvu chci nebo nechci :) Pry se ta vrstva odlupuje trenim v pouzdru a take cistením...tak nevim jestli je to jen vyhozeni penez..dik
- Určitě si to nech udělat s ní.
- Nosím brýle už asi 17 let, za tu dobu jsem měla nebo mám zhruba desatery brýle, všechny s antireflexem. Nikdy jsem nezažila, že by se to loupalo. Co se týče čištění, je dobré si od začátku zvykat je čistit opatrně - speciálním hadříkem a roztokem. I když v praxi samozřejmě to člověk tričkem vezme denně několikrát. Jo, časem se poškrábávají - ale spíš je to tím měkkým plastem (pokud nemáš "skla" skleněná). Tak se to holt po čase vyměmí, stejně se Ti dioptrie budou měnit. Pořád to stojí za ten antireflex. (Podle mého názoru.)
- 3. Souhlas (až na těch 17 let, tak daleko zatím nejsem =D)
- Ta vrstva se neodlupuje, ale "otírá", až tam prostě žádná není. A pokud člověk ani nepozná rozdíl mezi novou čočkou s antireflexem a starou s již "setřeným" antireflexem, pak je evidentní, že celej antireflex je jen reklamní trik.
- teď nosím bez antireflexu, mám nové s antireflexem a nepocítila jsem rozdíl. tedy krom toho, že přes ty nové vidím blbě, ale to je tím sklonem brýlí. dělá mi to u všech.
- To je to zabarvovani? Nosim kontaktni cocky, brejle vyjimecne, takze nemam. Brejle mam asi 13 let, ale nikdy jsem zabarvovani nemela.
- tak jsem dnes i napopud kolegu v praci si priplatil za antireflex :)
- 7. Ne, antireflex není samozabarvovací čočka.
- Aha. Tak to nevim, co to je, tudiz nevim jestli to na brejlich mam.
- aiv: Ale rozdíl nemá poznat ani tak moc ten, kdo je nosí, j

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2023. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale